Aký matrac si kúpiš, tak budeš spať

Ku kvalitnému spánku prispievajú viaceré faktory, ktoré ho môžu ovplyvniť. Najdôležitejší spomedzi všetkých je pohodlný matrac. Na ňom totiž spíme celú noc, oddychujeme a naberáme nové sily do ďalšieho dňa. Nároky na to, ako by mal vyzerať, tvar a materiál, použitý na jeho výrobu a dizajnové prevedenie spĺňajú mnohé z moderných produktov firmy SEGUM.

bedroom-416063_640

Výrobný sortiment zdravotníckych matracov spomínanej firmy sa od začiatku jej fungovania značne rozšíril. Ako prvá na Slovensku začala používať čisto prírodné materiály a v súčasnosti už ponúkajú matrace v rozličných cenových reláciách, lacnejšie, ale aj luxusné, aby dokázali uspokojiť požiadavky všetkých potenciálnych zákazníkov. Trendy a dizajn idú ruka v ruke a matrace ovplyvňujú nielen módny priemysel, ale aj bývanie. Udávajú smer, ktorým sa majú výrobcovia uberať, aby boli na trhu žiadaní. Postele moderného štýlu si žiadajú aj inovované matrace, prevažne väčšej hrúbky, čo dokonalo spĺňa nároky na komfortný spánok.

Sortiment matracov má dve základné skupiny: pružinové a sendvičové. Podľa kvality a ortopedického efektu pružinové matrace rozdeľujeme na taštičkové a Bonell. Výrobca prihliada aj na to, že v súčasnosti mnoho ľudí bojuje s alergiami, a tak sa orientuje na to, aby boli jeho matrace vhodné aj pre týchto ľudí. Používajú certifikovanú švajčiarsku penu Sanitized s antibakteriálnymi vlastnosťami. Dobré vzťahy výrobcu matracov s dodávateľom peny sú zárukou, že zákazník dostane iba kvalitné a originálne produkty.

žena, spánok

Matrace firma vyrába aj na základe požiadaviek zákazníka, a dokonca bez príplatku. To umožňuje záujemcom vybrať si produkty podľa svojej predstavy a lacno. Je to možné hlavne preto, že najdrahšie a najkvalitnejšie typy matracov produkujú v čo najväčších sériách, tak ušetria náklady a následne sú schopní zákazníkom ponúknuť kvalitu za atraktívne ceny. Výrobky prezentujú v kamenných podnikových predajniach v Bratislave, Žiline a Senici. Majú výhodu v tom, že zákazníci môžu jednotlivé typy vidieť na vlastné oči a po porade s odborným predajcom si vyberú len to najkvalitnejšie, čo firma ponúka.