Masáž prostaty

Potrebujete sa aj vy konečne uvoľniť po náročnom období, načerpať nové sily alebo získať nové sexuálne skúsenosti a spoznať samého seba o niečo viac? Existuje viacero možností ako splniť všetky tieto podmienky, no dnes vám chceme predstaviť jednu z nich. Ide o formu tantrickej masáže, konkrétne masáž prostaty. Vykonáva sa v salóne, kde na vás čaká profesionálne vyškolená masérka čakajúca na vašu návštevu. Privíta vás okrem toho aj príjemná atmosféra vonných tyčiniek či čajových sviečok, ktorá si zaručene získa srdce každého muža. Ako už z názvu plynie, masáž prostaty je určená výhradne pre mužov, nakoľko sú stimulované práve ich pohlavné orgány, prostata a análny otvor.

muz

Masáž prostaty síce nie je až taká známa ako je klasická tantra masáž, no sú si vo veľa veciach podobné. Pri tejto masáži ide o kompletnú stimuláciu mužských intímnych partií, bez vynechania análneho otvoru a masáže prostaty práve cez tento otvor. Masírované sú taktiež aj semenníky a samotný penis, po čom túži každý jeden muž. Po tejto dôkladnej stimulácii nastáva zvyčajne u mužov silné vyvrcholenie, na ktoré nikdy nezabudnú a budú ho chcieť zažiť znovu a znovu.

prostaty

Niektorých mužov vie masáž prostaty Tantradiamond odradiť práve z dôvodu stimulácie análneho otvoru, čo sa niekomu môže zdať homosexuálne, no opak je pravdou. Aj heterosexuálne orientovaný muž potrebuje z času na čas zažiť niečo nové, niečo čo nezažíva každý deň. A masáž prostaty je rozhodne určená pre mužov všetkých orientácií. Okrem toho, spravidla robí túto masáž žena, čiže naozaj sú vaše obavy zbytočné.

Príďte aj vy navštíviť tantrický salón, kde si vyberiete práve masáž vašej prostaty. Tento zážitok bude pre vás nezabudnuteľný v dobrom slova zmysle. Veď predsa, každý žijeme len raz a prečo si nedopriať z času na čas uspokojenie v alternatívnej forme ako je doma s partnerkou?