Ako vyzerá senzuálna masáž pre ženy

Senzualna masaz pre ženy je rovnako super ako tá pre mužov. Teda, nie som muž, no za seba, ako za ženu, môžem so všetkým pokojom povedať, že takáto masáž vás dostane. Ak nechápete, prečo hovorím o tom, že nie je len pre mužov, tak ste si pravdepodobne ešte neprechádzal ponuky masážnych salónov. Masérka sem, masérka tam, no na nejakého maséra – muža, proste nenatrafíte len tak ľahko. No a ak už aj natrafíte, tak je väčšinou obsadený od rána do večera, lebo je to jediný muž široko ďaleko, ktorý vykonáva senzuálne masáže. Ak teraz čakáte, že vám poviem, že masáž od ženy je rovnako dobrá, tak nie, nepoviem vám to, lebo by to bolo klamstvo. Na prvú senzuálnu masáž som sa objavila k žene. Prečo?

Žena v ružovom kostýme s hnedými vlasmi

Lebo som to skutočne veľmi chcela vyskúšať a na maséra som nemohla naraziť ani za svet. Preto som to riskla a išla k masérke. Určite nemôžem povedať, že by to nebolo príjemné, no potom, ako som masáž absolvovala s mužským masérom, potom som už pochopila, že je to poriadny rozdiel. V prvom rade, senzuálna masáž je hlavne o erotike. Nech si hovorí kto chce čo chce, no erotika je jej neoddeliteľnou súčasťou. Ak sa vás dotýka žena, je to fajn a samozrejme sa nevyhnete vzrušujúcim pocitom. No ak ste orientovaná na mužov, tak dotyky od muža vám budú nepochybne spôsobovať omnoho väčšiu slasť. Aj také tie reči, že pred ženou sa budete hanbiť menej, neviem, no ak už idete na senzuálnu masáž, tak môžeme asi predpokladať, že nie ste úplne najhanblivejšia ženská na svete, nie?

Žena v čiernom roláku so zaklonenou hlavou

Senzuálna masáž pre ženy sa nezameriava len na masáž vagíny, ale aj na masáž pŕs a samozrejme i zvyšku tela. No tieto dve veci sú skutočne podstatné. Ak natrafíte na rovnako šikovného maséra, na akého som napríklad narazila na prvýkrát ja, tak máte garantovaný nadpozemský zážitok. Teraz to poviem na plnú hubu, taký orgazmus ste ešte nezažila!!!