Kamera s rozlíšením 4k

Článok bude o kamere Sencor 3CAM 4K02W.
Prenosné kamery dnes na trhu nepredajú, pokiaľ stoja viac ako 100 eúr. No výrobcovia chcú pokračovať vo výrobe ďalej, takže to znamená, že potrebujú svoje kamery inovovať a ísť s modernou technológiou vpred. Preto sa snažia vyrobiť modely, ktoré by obsahovali nový typ rozlíšenia- 4k, no zároveň musia vynaložiť obmedzené náklady, aby sa im výroba v konečnom dôsledku finančne oplatila.

foto

A to je žiaľ, na niektorých kamerách i vidieť. No nie je to tento prípad.
Na kamere je možné nahrávať v kvalitách:

•         4k
•         2, 7k
•         full HD
•         HD

fotograf

Takže samá kvalita. I pri tom najmenšom zvolenom rozlíšení, čo je v tomto prípade HD, sa jedná o kvalitný obraz videa, s ktorým sa vyhneme nepríjemnostiam ako sekanie, či štvorčeky.
Ku kamere dostaneme i držiak, pomocou ktorého je možné kameru Sencor bezpečne umiestniť na bicykel a natáčať jazdu. Vhodná voľba hlavne pre ľudí, ktorí sa venujú crossovej cyklistike, ale i aj pre cyklistov, ktorí chodia na dlhé trasy a chcú nasnímať okolie.

Senor 3Cam 42K02W takisto disponuje i pripojením wi- fi, pomocu ktorého sa môžme spojiť s našim smartfónom a natočené videé zdielať.
Vstupy sú následovné:  microUSB- na nabíjenie, microSD- možnosť vsnutúť a používať SD pamäťovú kartu a mini HDMI, pomocou ktorého môžme kameru prepojiť s obrazovkou podporujúcou HD rozlíšenie a vychutnať si tak naše videá v pohodlí domova a na veľkej obrazovke.

fotografom

Tento produkt však dokáže rozpoznať iba SD kartu s kapacitou maximálne 32 GB, no i tak si myslím, že na natočené videá a ich uloženie  to bohato stačí.
Natáčanie pomocu 4k dodá videu skvelú ostrosť, no vynechá pár detailov. Ideálne rozíšenie pre natáčanie touto kamerou by bolo full HD 60p, ktorým produkt takisto disponuje, takže nemusíme sa báť.
 Cena tejto kamery je 95 eúr, čiže férová cena za výkon a služby tohto produktu.

Nákupy