Módny hit – dámska mikina

Dámske mikiny sa dnes nepovažujú iba za športové oblečenie, nové módne trendy ich povýšili na módny kúsok, ktorý sa pri zvolení vhodných doplnkov využíva na každodenné nosenie aj vrátane nezáväzných pracovných stretnutí, prechádzky do mesta alebo aj na kultúrne podujatie.

dámska mikina

Mikiny sú vo všeobecnosti veľmi obľúbené a moderná kolekcia z ponuky dámska mikina Vás o tom presvedčí. Ponúkané dámske mikiny sú vyrobené z kvalitného materiálu, prevažne z bavlny, ktorá sa ľahko udržiava, nemení tvar a farbu, je nekrčivej úpravy a hlavne príjemná a mäkká na dotyk.

Športové prvky ako zipsy, kapucne, vrecká, šnúrky a podobne sú vkusne vypracované, vždy s prvkom ženského šarmu, takže mikiny nepôsobia stroho.

Či už sa rozhodnete pre vyslovene športový klasický model priliehavého strihu s kapucňou a so zipsom alebo ležérnejší elegantný model s V výstrihom, prípadne kolekciu s rozšírenými rukávmi v duchu poslednej módy vždy získate žensky pôsobiacu mikinu z kvalitnej bavlny, ktorá bude moderná a trendy.

Ženy majú radi pohodlnú a pritom elegantnú módu a takisto radi kombinujú jednotlivé štýly. Mikinu z ponúkanej kolekcie využijete na viacero príležitosti, v jemných a decentných farbách s vkusným výstrihom, efektne vypracovanými patentami určite vhodne skombinujete s elegantnými doplnkami a využijete aj do práce.

športová dámska mikina

Ponúkané mikiny sú okrem toho, že sú atraktívne a originálne aj funkčné, v chladnejšom počasí zahrejú, majú polo priliehavý strih, ktorý poskytne ochranu pred nepriaznivým počasím a pritom zvýrazní ženské krivky. Uberú roky a dodajú ženám výrazne mladistvejší vzhľad.

Aj muži oceňujú dámske mikiny, považujú ich za mladistvý a odvážny kúsok oblečenia a kombinácia športového vzhľadu s elegantným podtónom vždy zaujme.

Podporí nezávislosť a silu ženy a vyzdvihne jej prirodzenú krásu.

Nebojte sa experimentu a inšpirujte sa širokou ponukou.

Nákupy