Moje akvárium

Akvárium plné krásnych pestrofarebných rýb uvoľňuje myseľ aj oči. Preto mnohé inštitúcie, nemocnice, domovy seniorov, ale aj mnohé školy či obchodné domy inštalujú do svojich priestorov veľké akvária s rybami, na ktoré sa klienti/zákazníci, pacienti aj žiaci môžu pozerať a aspoň chvíľu zrelaxovať, alebo prísť na iné myšlienky. Mnohí z nás majú zriadené malé akvárium aj doma. Zlatá rybka nám síce nemôže splniť 3 želania, ale môže potešiť naše oko a zrelaxovať našu myseľ. Aj keď je údržba akvária na prvý pohľad jednoduchá, aj rybky potrebujú svoju starostlivosť.

voda

Okrem pravidelnej potravy je pre nich dôležitá voda, v ktorej žijú. Niektoré rybky sú na čistotu a pH vody citlivejšie a niektoré menej. No čo robiť ak je pH vody vysoké? Ako znizit ph vody v akváriu?? Na internete sa môžete dozvedieť plno rôznych rád a teórii o tom ako pH znížiť pri domácich podmienkach, ale… vždy lepšie je zveriť problém do rúk odborníkom, ktorí vám pomôžu s problémom efektívne a rýchlo. Rovnako to platí aj v prípade vášho akvária. Preto vaše akvárium zverte do rúk Voda Servisu, ktorý vám rýchlo a efektívne pomôže s úpravou pH vo vašom akváriu.

voda

Voda Servis je odborník na úpravu vody a poradenstvo v tejto problematike. Takže či už je to zníženie pH vo vašom akváriu, alebo úprava vašej pitnej vody, či vody vo vašom bazéne môžete sa obrátiť na pomoc práve im. Poradenstvo a konzultácie sú dokonca pre zákazníkov bezplatné. Zamestnanci firmy vám navrhnú rôzne riešenia vo forme filtrov, alebo iných pomôcok, ktoré vám znížia pH vo vašom akváriu, alebo upravia vašu pitnú vodu, či vydezinfikujú vodu v studni či v bazéne. Inštalácia týchto filtrov, alebo UV lámp vám raz a navždy pomôže s problémom, ktorý s vašou vodou máte. Všetky kontaktné údaje a potrebné informácie nájdete na ich internetovej stránke.