Nutribullet

S priateľom sme sa naučili robiť si nápoj. Niekto to už volá smoothie, ale my sme stále ostali pri názve nápoj. Je to slovenskejšie predsa, keď sme na Slovensku. No ale k veci. Vždy som tvrdila, že nám stačí ponorný mixér, že to pomixuje celkom dobre.

mixér

No.                                                 
To som nevedela ako mixuje NUTRIBULLET.
Alebo možno aj smoothie mixér. Neviem, skúšala som iba tento a bola som očarená. Dnes by som si už ponorným mixérom nemixovala nič. Bola tam riadna dužina a pri tomto zázraku stačí pár sekúnd a je to vymixované úplne dohladka. Človek nevie, čo mu chýbalo, až kým nevie ako fungujú lepšie veci.
Teraz by som určite nemenila. Má svoje jasné výhody:

metla

  1. Veľmi jednoducho sa s ním mixuje. Štýl mi vyhovuje viac ako ponorný mixér. Nemá žiadne gombíky, takže o deti sa nemusíte báť.  Takisto nože vyzerajú síce, že sú poriadne ostré, ale vôbec nie sú. Podľa mňa sa na nich ani nedá porezať. Pravdepodobne to mixuje ohromnou rýchlosťou, takže netreba ani také veľké ostrie.
  2. Pomixuje všetko. Aj jadierka. Niektoré sa nemôžu mixovať, ale väčšina je v pohode. Dužina je minulosťou. A nielen to. Môžete v ňom mixovať všetko, na čo si len pomyslíte. Nielen smoothie nápoje, ale hocičo. Spravte si na Silvestra alebo na oslavu miešané drinky. Pomazánky, studené polievky a podobne.

Samozrejme, že má aj svoje nevýhody. To je cena a to, že v základnej cene je len základná výbava, ktorá nezahŕňa ani vrchnák na nádobu. Takým omylom sa stalo, že mamina to chcela presne na ten účel, no balenie ho neobsahovalo. A samostatne som nikde nenašla, že by sa samostatný vrchnák dal kúpiť. Iba ďalší set, spolu s nádobou.

Ďalej mi vadí, že nádoba je dosť malá. Ja by som si tam spravila viac nápoja ako sa tam vojde. Môžem spraviť na viackrát, ale viac by mi to vyhovovalo na jeden krát. Takže som jednoznačne za väčšiu nádobu.
Ak váhate nad kúpou, neváhajte! Je to kúpa roka, ja ho využívam každý deň pri všetkom možnom.