Služby upratovacieho servisu Grant

Upratovací servis Grant je dlhoročne pôsobiacim odborníkom v oblasti upratovacích a dezinfekčných služieb. Ich služby sú zákazníkom k dispozícií nepretržite 24 hodín denne, a to aj počas víkendov a sviatkov. Pri realizovaní svojich služieb dbajú na kvalitu, vysokú úroveň, profesionalitu, spoľahlivosť a diskrétnosť. Dávajú si záležať na tom, aby bol každý pracovník servisu počas upratovacích prác oboznámený s prevádzkovými predpismi klienta. Podľa toho o akého klienta ide a aké priestory majú zamestnanci za úlohu upratať alebo vydezinfikovať, sa prispôsobujú aj ich pracovné techniky.

umývanie umývadla

V niektorých priestoroch je treba dávať pozor na materiály a povrchy navôkol a postupovať šetrnejšie či využívať špeciálne čistiace prostriedky. Spoločnosti záleží na profesionalite poskytovania svojich služieb a bezpečnosti práce a z toho dôvodu sú všetci pracovníci vždy vopred upozornení na možný vznik rizika či poškodenia klientovej budovy alebo priestoru.

vysávanie koberca

Primárne sa spoločnosť venuje skôr upratovacím službám v rôznych firmách, organizáciách, výrobných halách alebo vonkajších priestoroch, avšak obrátiť sa na nich môžete aj v prípade, keď máte záujem o upratanie domácnosti alebo iného nekomerčného priestoru. Medzi základné služby, ktoré ponúkajú patrí napríklad umývanie okien, čistenie kobercov, podláh, čalúneného nábytku, zametanie, vysávanie, utieranie prachu a dezinfikovanie sociálnych zariadení či kuchyniek. V rámci dezinfekcie sa zaoberajú aj špeciálnou technikou čistenia ozónom, ktorý efektívne zabíja a ničí vírusy, baktérie, roztoče a plesne. Tým, že ozón má plynové skupenstvo sa dokáže dostať do akýchkoľvek priestorov a účinne dezinfikuje všetky predmety a ovzdušie. Na webovej stránke servisu nájdete ich kontakt Upratovanie-grant, kde si môžete upratovacie služby objednať, a to buď priamo zavolaním na uvedené telefónne číslo alebo napísaním e-mailu na zadanú adresu. V prípade dohody vopred je možné navštíviť aj kanceláriu spoločnosti v Poprade.

Podnikanie