Apple sa púšťa oneskorene na trh so streamingovými službami

Spoločnosť nezverejnila cenu ani dátum uvedenia na trh okrem toho, že Apple TV Plus bude k dispozícii na jeseň. Bude obsahovať originálne predstavenia a filmy spoločnosti Apple.
 
Spoločnosť tiež predstavila službu predplatného noviniek, ktorá zákazníkom umožní prístup k približne 300 časopisom a niekoľkým veľkým novinám za 10 dolárov mesačne. A oznámila novú kreditnú kartu.

ovladač
 
Video-streaming podnik je plný rizika pre spoločnosť zúfalá diverzifikovať mimo svojho hviezdneho produktu, iPhone, ktorého predaj začal klesať. Netflix, ktorý začal svoju streamingovú službu v roku 2007, má po celom svete 139 miliónov predplatiteľov.
 
Ale Apple má veľa peňazí, viac ako 900 miliónov aktívnych telefónov iPhone a výsledky v oblasti inovácií, ktoré mu umožnili predbehnúť svojich konkurentov, aj keď vstúpia do podniku neskoro, ako to bolo v prípade smartfónov, tabletov a smartwatches.
 
Na druhej strane, tieto trhy boli stále malé a nerozvinuté v čase, keď skočil dovnútra. Streaming videa, naopak, dominujú obrovské služby ako Netflix, Amazon a Hulu, pričom sa zdá, že viac sa objavuje takmer denne, vrátane Time Warnera AT & T, Disney a Comcast.
 
Zľava, Steve Carell, Reese Witherspoon a Jennifer Aniston hovoria na Steve Jobs Theatre počas akcie oznámiť nové produkty Pondelok 25. marca 2019 v Cupertino, Kalifornia.
 
Netflix akcie vzrástli o 5,22 dolárov na 366,23 dolárov pondelok. Akcie spoločnosti klesli o 2,31 USD na 188,74 USD.

android
 
Medzi pripravovanými programami na novej službe budú dokumentárne filmy vytvorené vo Winfrey; show o televíznych ranných prednáškach v hlavnej úlohe Anistona, Reese Witherspoona a Steve Carella; a sci-fi show s názvom „Úžasné príbehy“ zo Spielbergu.
TV Plus sa objaví v existujúcej TV aplikácii, ktorá spája rôzne streamingové služby ako HBO a Showtime a tradičné káblové predplatné.