Prepravky na ovocie a zeleninu

Prepravka na ovocie a zeleninu predstavuje výborné riešenie ako skladovať ovocie a zeleninu u vás doma. Prepravku umiestnite na policu do špajze či pivnice a môžete si byť istí, že ovocie a zelenina sú správne uskladnené so zaistením dostatočného prechodu vzduchu. Objednať si ich môžete v rôznych vami požadovaných rozmeroch, presne tak, ako vám to vyhovuje. Prepravky predstavujú ideálne riešenie, ktoré sa týka uskladnenia ovocia a zeleniny. Pri výbere rozmerov prepravky, si môžete vybrať z dostupných nízkych a vysokých produktov, práve tak, ako sa vám to hodí a ako potrebujete. Niektoré z nich disponujú aj uchopiteľnou rúčkou, ktorá umožňuje jednoduchšiu manipuláciu. Prepravky môžete umiestniť aj na seba, čím šetríte priestor. Vyznačujú sa nízkou hmotnosťou a nízkou cenou, takže sú prijateľným produktom pre bežných ľudí. Nájdete ich na našej internetovej stránke v rozsiahlej ponuke v niekoľkých farbách.

prepravka č.1

Prepravky ako plastové debničky na uskladnenie ovocia a zeleniny sú ideálnym riešením. Môžete do nich vložiť dostatočné množstvo produktov, ktoré potrebujete u vás doma uskladniť, keďže sa vyznačujú vysokou nosnosťou. Vyrobené sú zo zdravotne nezávadných materiálov. Naša spoločnosť ich dodáva do maloobchodných sietí, do predajní ale aj jednotlivcom na ich osobné uskladnenie ovocia a zeleniny v domácnostiach.

prepravka č.2

Objednať si môžete už dnes na našej internetovej stránke a v priebehu 2-3 dní máte vami požadované produkty u vás, na vašej adrese dodania či už ste podnikateľ alebo fyzická osoba, ktorá vyžaduje daný produkt pre vlastné použitie a uskladnenie ovocia a zeleniny. Umiestniť ich môžete do špajze, pivnice či garáže. Takto istí si správnym postupom pri uskladnení ovocia a zeleniny, si môžete vytvoriť potrebné zásoby bez obáv, že by došlo k ich znehodnoteniu. Vyznačujú sa dlhou životnosťou. Sú vhodné na prepravu a uskladnenie.

Nákupy