Tantrická masáž a duchovno? Žiadne nehľadajte

Tantra masaz je vraj o duchovnom spojení dvoch ľudí, o silnom psychickom prežívaní každého dotyku a nejakých energiách a vyšších silách. Viete čo si myslím ja? Že tantra masáže sú super erotická záležitosť, výborný spôsob predohry pred sexom a nepochybne i veľmi zaujímavým spestrením sexuálneho života. Duchovno som v nich však zatiaľ nenašiel ani náhodou. Na druhej strane, myslím si, že v tantrickej masáži nájdete mnoho iných super vecí.
Žena s ryšavými vlasmi v bielom tielku sedí na zemi.jpg

Erotika od začiatku do konca

Ak ste tantrickú masáž ešte neabsolvovali, pokúsim sa vám ju v skratke priblížiť. Prídete do salónu alebo na privát, tam na vás čaká sporo odetá žena s krivkami bohyne, ide sa s vami okúpať, pričom sa vás dotýka po celom tele, potom si vás položí na ležadlo, vyzlečie si to, čo zakrýva erotickú spodnú bielizeň alebo jej nahé telo, začne vás masírovať rukami a asi po desiatich minútach na vás leží a masíruje všetkým, čím ju príroda obdarovala. Vidíte na niečom takomto nejaké duchovno? Ja osobne vidím len erotiku, sex a nemravné myšlienky.

Duchovno s cudzou ženou a za peniaze?

Áno, som ťažký pragmatik. Ak si a niečo platíte a ak to niečo vyzerá tak, že po vás skáče nahá žena, ktorú vidíte prvýkrát v živote, duchovno asi nie je namieste. Rovnaký názor majú aj moji dvaja kamaráti, ktorí si tantrické masáže obľúbili rovnako ako ja. Mimochodom, myslím, že duchovná stránka prejde aj vás, keď uvidíte ten účet.
Nahá žena pred sivou betónovou stenou s prasklinou.jpg

Aj tak to stojí za to

Buďme k sebe úprimní. Ktorý chlap chce absolvovať tantrickú masáž kvôli nejakému duchovnu? Možno som teraz za absolútneho burana, no podľa mňa žiadny. Od masáže vás nechcem vôbec odhovárať. Je to niečo naozaj super, len tá duchovná stránka… no neviem, ja ju tam proste nevidím a zatiaľ som ju tam skutočne nenašiel. A to som tantrickú masáž absolvoval minimálne už nejakých dvadsaťkrát.

Podnikanie