Zaujímavé spôsoby vchodov do vášho domova

Môžete použiť šikovné dizajnové funkcie, aby ste sa zorganizovali, rozjasnili priestor a urobili čo najlepší prvý dojem. Choďte nad rámec uvítacej rohože a uistite sa, že váš vchod presne hovorí, čo chcete.

předsíň

Všetko na svojom mieste
Ak ste ako väčšina majiteľov domov, váš vchod môže byť trochu preplnený. Ako miesto pristátia pre deti, hostí a dokonca aj domácich miláčikov, je príliš jednoduché nechať bodrel rásť. Najlepší tip pre váš vstup je, aby ste sa ubezpečili, že všetko má miesto. Buďte realistickí pri plánovaní vašej miestnosti, ak máte tendenciu púšťať svoju poštu, keď idete cez dvere, uistite sa, že máte miesto, kde ich dáte. Iste, v dokonalom svete by vaše deti zavesili svoje batohy do svojej izby, ale pár háčikov na vstupe ich môže udržať mimo podlahy. Dokonca aj miesto na ukrytie topánok z cesty znamená, že sa nepotknete o topánky a žabky – a kôš na topánky nemusí byť dokonale organizovaný. Premýšľajte o tom, ako vy a vaša rodina využíva vchod a organizujte to.

Ponúknite sedadlo
Jedna vec, ktorá chýba vo všetkých vchodoch, je miesto na sedenie. Samozrejme, že nebudete pozývať ľudí, aby vytiahli stoličku do prednej siene. Napriek tomu miesto na sedenie poskytuje vhodné miesto na obúvanie topánok alebo triedenie pošty, keď prichádzate a odchádzate. A čo viac, lavička sa môže zdvojnásobiť ako chytré riešenie pre ukladanie obuvi a oblečenia, ktoré pomáhajú znížiť neporiadok. Pozrite sa na lavičku s policami, alebo tie, ktoré sú otvorené, aby bol váš vchod pohodlný.

chodba

Pozrite sa hore
Použite priestor na stene na nastavenie tónu pre váš dom. Váš vchod je ideálnym miestom na definovanie vášho štýlu. Aj keď to môže byť tesnejšia oblasť, môžete zamerať svoju pozornosť na stenu a strop. Napríklad, luster, môže dať hosťom predstavu o štýle vášho domova. Alebo zoskupenie obrazových rámov môže pridať do stien určitý záujem.