Šatníkové predmety z minulosti, ktoré by mohli ľahko zmrzačiť akúkoľvek parádnicu

Každá z nás má vo svojom šatníku veci, ktoré už dlhšie nenosí, no stále si ich tam necháva. Existujú však veci, ktoré určite nosiť nesmiete! Inak by ste si zničili celý svoj outfit. Dajte starým a nemoderným veciam stop! Práve preto Vám prinášam rady na to ako to docieliť a potom sa vám nemôže stať, že si pokazíte svoj vzhľad.
Musíte, však vedieť rozlíšiť, ktoré sú dobré a ktoré rozhodne nie. Napríklad niektoré kúsky oblečenia sú použiteľné aj keď už majú svoje roky. Sú to napríklad oversize svetre, ktoré prišli do módy aj teraz. Alebo kvalitné kožené opasky, či kabelky. Ak dopasujete jedinú staršiu vec a ostatný outfit je moderný, tak to vôbec nevadí. Pozor si však dávajte už na viacero kúskov dokopy. Určite nenoste veci, ktoré už vyšli z módy a dokonca sa do nej ani nevrátili.

svetr

Pri výbere staršieho oblečenia buďte vždy opatrný. Chcete predsa vyzerať dobre! Poďme si teda uviesť príklady čo sa už rozhodne nenosí. Semišové bundy s nazberanými rukávmi. Kabelky, ktoré sa len prevesia cez rameno a sú tesne napasované. Menčestrové nohavice! Toto určite nie! Tieto kúsky si za žiadnu cenu neobliekajte. Nosiť môžete tričká s rôznymi nápismi alebo dokonca aj rifle. Dajú sa trochu upraviť a nosiť opäť.

Ďalšou vecou sú napríklad klobúky, šiltovky, či iné prikrývky hlavy. Toto určite nie v žiadnom prípade. Musíte si uvedomiť aký máte štýl a čo môžete nosiť a čo nie. Sama musíte cítiť, čo je vhodné a čo už nie. Niektoré látky sa už nenosia a nepôsobia pekne. Dávajte si teda na to pozor. A nenechajte si zmrzačiť váš výzor a celkový vzhľad.

oblečení

Samozrejme je to len a len na vás ak sa vám to páči, nemôže s tým nič nikto urobiť. Sú to len rady, ktorými sa môžete ale nemusíte riadiť. Je to len a len na Vás. Rozhodnite sa čo chcete nosiť práve vy ale dávajte si pozor na staršie kúsky oblečenia.