Tantra je liek

Využite možnosť príjemne zrelaxovať a načerpať novú energiu v tantra salóne Tantra Diamond priamo v centre Bratislavy. Navštívte našu oázu pokoja a oddýchnite si u nás. Tantra masáže vykonáva skúsená a krásna masérka, ktorá Vás svojimi dotykmi na všetkých častiach Vášho tela, aj v intímnych partiách privedie k poznaniu skutočného relaxu a znovuzrodenia celého človeka.

sloboda nezávislosť

Tantra masáže sú skutočne to pravé pre Vaše telo a myseľ. Príjemné priestory masážneho salóna, prostredie, vôňa, hra svetiel sviečok, krása masérky a príjemná hudba. To všetko navodí tú pravú atmosféru, ktorá Vám pomôže zabudnúť na všetky starosti, povinnosti a odbúra z Vás napätie, stres a nepríjemné pocity. Naopak, vovedie Vás do príjemného vnímania sveta, vnímania danej chvíle plnej odpočinku a pohodlia. Tantra masáže sa vykonávajú na celom tele a je možnosť vybrať si aj z konkrétnych programových variantov. Ich ponuka je skutočne bohatá: Classic, Body, Vzájomná tantrická masáž, Secret Dark, Tantrická masáž Rain Mutual, Senzuálna tantrická masáž, Tantrická masáž special, Magic tantra, Tantrická masáž pre páry, Double body tantrická masáž, Double special, Euphoria tantra. Každej tantra masáži je na úvod predurčená sprcha na zaručenie 100% hygieny tela a zároveň k odbúraniu prvotného napätia.

západ slnka

Samozrejme sprcha Vám bude k dispozícii priamo v salóne. Začiatkom masáže Vás masérka prevedie takzvaným namaste rituálom, ktorým sa vzdá vďaka telu a bytia. Po ukončení masáže si budete môcť nerušene vychutnávať pocity, ktoré budete vnímať nie len svojím celým telom ale aj dušou a mysľou. Tak ako aj pred masážou, rovnako aj po nej bude potrebná sprcha. Keďže pri tantra masážach sa nejedná o pohlavný styk, verte že dané momenty, ktoré prežijete Vám navodia natoľko príjemné pocity že sa nevylučuje dosiahnutie orgazmu a rozkoše. Ste u nás vítaný samostatne ako aj v pároch.

Podnikanie