Zábradlie a sklo sa dopĺňajú

Pri stavbe nového objektu sa zvažuje veľa faktorov, medzi inými aj schodisko a zábradlie, ktoré sú bez seba neoddeliteľné.

Pre úspešnú kolaudáciu potrebujeme bezpečné nielen schodisko ale aj zábradlie, ktoré musí vyhovovať bezpečnostným normám a zároveň je dôležitá aj estetická stránka zábradlia.

Ponuka sklenene zabradlie Lmmont Vám spoľahlivo zabezpečí nielen elegantné a dizajnové sklenené zábradlie ale aj splnenie jeho bezpečnostných prvkov podľa platnej legislatívy. Ponuku skleneného zábradlia z bezpečnostného tvrdeného skla využijete v exteriéri ale aj v interiéri a široký výber možnosti kotvenia, uchytenia, povrchov, tvarov splní Vaše predstavy o nadčasovom sklenenom zábradlí. Jeho využitie je možné aj na terasách, balkónoch, francúzskych lodžiách, proste kdekoľvek.

balcony-3009152_640

Sklo je čisté, prepúšťa svetlo, optimálne násobí svetelný jas a zväčšuje tým priestor, v interiéri sa vhodne dopĺňa aj s inými materiálmi a vďaka týmto výhodám sa stáva čoraz populárnejšie aj napríklad na zábradliach.

Efektne zapustená samonosná sklenená plocha v interiéri vo forme zábradlia uchytená na bodové úchyty predstavuje čisté línie moderného dizajnu nerušené zbytočnými prvkami – je symbolom luxusu a čistého štýlu.

Rovnako aj sklenené samonosné zábradlia ukotvené do jemného vkusného profilu vytvára v priestore čistotu, jas, svetlo a eleganciu.

Najmodernejšie trendy vo forme sklenených priečok s funkciou zábradlia patria ku skleneným realizácia, ktoré sú skutočne nadčasové a ktoré ohúria svojím štýlom.

glass-wall-2134798_640

Bezpečnosť je pri zábradlí číslo jedna a ponuka je na to zameraná, je certifikovaná a vyrobená podľa patentovanej technológie, ktorá rešpektuje predpísané prvky bezpečnosti.

Sklenené plochy majú veľa dizajnových možností –buď číre, matné. Mliečne, s pieskovanými vzormi alebo aj s vlastnými návrhmi.

Správne zameranie, cena vopred dohodnutá, spoľahlivé poradenstvo, servis, prístup k zákazníkovi sú rokmi overené a prispievajú k podpore ponúkaných produktov.

Nákupy