Urobte niečo pre seba

Keď si pomyslíte, na čo vlastne potrebujete také množstvo vecí, ktoré doma máte, je vám jasné, že to má svoj vlastný význam. Možno teraz neviete, prečo by ste mali potrebovať sklenené pracovné dosky alebo neviete, prečo by malo byť pre vás dôležité používať to či ono. Ale verte tomu, že na niečo vám to bude. Každá jedna vec, ktorú máte u seba doma musí byť využiteľná a vy to určite veľmi dobre viete. Už to nie je len o tom, aby ste urobili niečo pre druhých ľudí, už musíte robiť veci pre seba, inak si môžete byť na sto percent istý tým, že so sebou a so svojím životom nebudete nikdy, ale naozaj nikdy a nikdy spokojný. A to je asi niečo, čomu sa chcete vyhnúť, nemáme pravdu? Kto by chcel žiť v takom svete, kde je nespokojný sám so sebou? Musíte s tým niečo urobiť, ak chcete žiť.

pracovní deska

SKÚSTE UROBIŤ NIEČO NAVYŠE

Nemyslite si, že sami seba nemôžete potešiť. To ste na veľkom omyle a práve naopak. Verte tomu, že môžete pre seba, pre svoje duševné zdravie a pre všetko, čo je naozaj dôležité urobiť maximum. Môžete si byť istý, že budete spokojný, že sa vám bude dariť, keď budete naozaj chcieť. Ale je to iba na vás a iba na tom, čo naozaj chcete vy sami. Maličkosti budú tvoriť váš celý svet. Aj také, ktorým by ste možno spočiatku vôbec neverili.

deska skleněná

To je naozaj niečo, čo vás bude sprevádzať, baviť a držať vás skutočne celý celučičký život. Keď sa vám to nezdá, môžete si byť istý tým, že si proste niečo nájsť musíte, aby bolo všetko krajšie, lepšie a aby celý váš svet nebol len smutným fľakom na všetkom, čo chcete vidieť. Je to však naozaj len na vás, pretože na kom inom by to bolo? Je to váš život, myslite na to. Nikto iný ho za vás žiť nebude a keď s tým niečo nespravíte vy, nespraví už nikto naozaj nič. Na to si určite pamätajte. A urobte všetko, čo je vo vašich silách, to väčšinou pomôže.